Hlavná stránka
Aktuality
Kalendár
Členovia
Fotogaléria
Kontakt
Tréningy
História
II. liga & III. liga
2% z daní
Aktuality PDF Tlačiť


Vážení rodičia, Vážení priatelia bedmintonu, dovoľujeme si Vás požiadať, aby ste venovali 2% z dane z príjmu pre Badminton Klub MI Trenčín. Pomôžte nám vytvoriť dostačujúce podmienky, aby deti svoj čas trávili plnohodnotne – športom a vždy mali vždy dostatok košíkov. Poukázaním 2% nič nestratíte, pretože tieto peniaze by ste tak či tak odovzdali štátu. Skúste pomôcť klubu tým, že prehovoríte svojích priateľov či známych, aby taktiež pomohli nášmu oddielu a poukázali 2% pre Badminton Klub MI Trenčín. Kolektív Badminton Klub MI Trenčín


Postup ako na to nájdete tu (kliknúť) a potrebné tlačivo tu (kliknúť)


19.3.2018 KaBaL International. Ako ste si všimli, Milan hral tento víkend na medzinárodnom turnaji v ČR. Dostal sa až do semifinále, kde prehral s celkovým víťazom Victorom Svendsenom. Druhý set ušiel Milanovi neuveriteľným skóre 29:30. Pozrite si tento napínavý set priamo TU .  Roman

17.3.2018 BQ U13 Púchov. Dnes naši mladí športovci bojujú o kvalifikáciu na áčkový turnaj do 13 rokov. Držíme palce.  Roman. A máme tu aj výsledky dnešného kvalifikačného turnaja U13 Púchov. Všetci naši statočne bojovali o cenné body. V mixoch sa najviac darilo Táni s Jurkom, ktorí vybojovali bronz. Marek s Baškou zaznamenali jednu výhru. V dievčenskej dvojhre bojovala Zuzka, Katka, Baška, Melánia, Petra, Lucia a Táňa. Videli sme veľa pekných výmen a aj výhry v zápasoch o umiestnenie. V chlapčenskej dvojhre sa zúčastnili Matej, Samo, Marek, Miško a Juraj. Jurko po dvoch ťažkých zápasoch vybojoval cenné zlato. Marekovi a Michalovi ušlo štvrťfinále o chlp, obaja prehrali až v 3.sete. V štvorhrách vybojoval Marek so Samuelom bronz a najviac sa darilo Jurajovi s Michalom, ktorí získali zaslúžene zlato. Atmosféra na turnaji bola výborná.      Tomáš

BQ U13 17.3.2018 Púchov

BQ U13 Púchov 17.3.2018 

10.3.2018   Trenčín BQ - 17.  Matúš O, bol jediný kdo sa kvalifikoval na celoslovenský turnaj . Nina mala postupu najbližšie, ale i keď vyhrávala 11 : 3 tak prehrala svoj zápas doslova svojimi nezvinuteľnými chybami. Dodo, Matúš Č, Timea mali celkom ťažký los lebo mali prvých nasadených. Aďo mal los celkom hratelný , ale tiež svoji nepresnou hrou nedokázal vyhrať zápas, ovšem palacinky mal isto najlepšie. Oliver v prvom zápase doslova zabojoval  a po dlhom nastavovaní došiel do víťazného konca.      Peter

Vážení rodičia, Vážení priatelia bedmintonu, dovoľujeme si Vás požiadať, aby ste venovali 2% z dane z príjmu pre Badminton Klub MI Trenčín. Pomôžte nám vytvoriť dostačujúce podmienky, aby deti svoj čas trávili plnohodnotne – športom a vždy mali vždy dostatok košíkov. Poukázaním 2% nič nestratíte, pretože tieto peniaze by ste tak či tak odovzdali štátu. Skúste pomôcť klubu tým, že prehovoríte svojích priateľov či známych, aby taktiež pomohli nášmu oddielu a poukázali 2% pre Badminton Klub MI Trenčín. Kolektív Badminton Klub MI Trenčín

postup ako na to nájdete tu (kliknúť) a potrebné tlačivo tu (kliknúť)

7.3.2018   Rebríčky - nájdete na stránke http://www.bedminton.sk   v kolónke súťaže jednotlivcov. Pozrite sa je to zaujímavé.    Peter

24.2.2018 GP A U17 Púchov. Dnes sa naši dorastenci snažili zbodovať na Áčkovom turnaji v Púchove. To, ako sa im darilo si pozrite TU.   Roman

GP A U17 24.2.2018 Púchov

20.2.2018 III.liga, neoficiálne výsledky po 1.kole. Tak  ľudkovia, stalo sa neuveriteľné, po 1.kole vedieme tabuľku III.ligy. Tímy, ktoré sa v minulej sezóne bili o predposlednú a poslednú priečku sú teraz na 1. a 2.mieste. A to len o skóre. Preto je dôležité biť sa o každý bod a košík. Vidíte, že rozdiel vyhrať 6:2, alebo 5:3 je presne 1 miesto v tabuľke. Do ďalšieho kola máme v tíme novú posilu - Henrika Thomsena, dúfam, že budeme opäť bodovať.    Roman  (ako dobre sa pozerá na priebežnú tabuľku :-) )

1.
BK MI Trenčín B
30
0   
22:2
 6
 2.UNIZA Žilina
3
0
0
21:3 6
 3.CEVA trenčín C
30
0
18:6
 6
 4.SOKOL Ilava B
30
1
14:10
 4
 5.Fénix Bratislava B1
0
2
12:12
 2
 6.Spoje Bratislava B10210:14
 2
 7.BAR-BAR Skalica1027:17
 2
 8.Kyklop Martin0
12
7:17
 1
 9.Loko B.Bystrica B0
12
6:18
 1
 10.Filozof Bratislava B  
003
3:21
 017.2.2018 GP A U13 Zvolen. Dnes sa naši mladí športovci bili o umiestnenia na Áčkovom turnaji vo Zvolene. Výsledky nájdete TU .

GP A U13 Zvolen 17.2.2018

17.2.2018 III.liga, 1.kolo Bratislava. Dnes sme hrali 1.kolo v Bratislave. Našimi súpermi boli bratislavské tímy Fénix, Spoje a Filozof. Najprv spomeniem výsledky a potom nebudem šetriť chválou. Takže s prvým súperom sme vyhrali 6:2, druhý zápas sme vyhrali 8:0 a posledný takisto víťazstvo s rovnakým skóre 8:0.
Bolo poznať, že sme hrali v plnej sile. Skvelú premiéru mala Dáša v dvojhre, keď odohrala dva zápasy a oba vyhrala. V prvom sa popasovala so Šipickou a aj sama so sebou, nakoniec na tri sety vyhrala. V druhom už s istotou porazila Ninu Klečkovú (21:10, 21:13). Hrala pekné dlhé košíky, ktoré kombinovala so skvelými krátkymi, súperka na ňu nenašla recept. Chválim ťa Dáša. Skvelá premiéra v lige. Pekné dvojhry hral aj Šimon, porazil kvalitného súpera a vybojoval bod, s ktorým som moc nerátal. Martin hral kvalitné zápasy, čo sa od neho tak trocha očakávalo. Súperi z neho boli nešťastní, nevedeli, čo majú naňho zahrať. Mixy s Jankou boli perfektné, svojim súperom nedali žiadnu šancu. Nina si takisto zahrala dvojhru, ale len polovicu zápasu. Prvý set vyhrala Nina na 8, druhý set jej súperka skrečovala. Takisto super premiéra v lige. Peťo odohral tiež pekný zápas s nepríjemným súperom, zvládol to perfektne a takisto priniesol bod, ktorý bol nie celkom istý. Zvlášť pochvalu musím vysloviť Michalovi O. Odohral ťažké zápasy. Poznáte to, keď sa nedarí? Keď dokážete aj jasný smeč meter od sita dostať mimo kurtu? Michal si tým teraz prešiel ale dokázal sa prekonať a doviesť zápas v treťom sete do víťazného konca, palec hore Michal. Olivera tiež chválim, keď po krátkom spánku dokázal odohrať pekné štvorhry a jednu dvojhru, všetky víťazné. Michal D. hral s Peťom párovky s pomerom výhra/prehra 1:1. Na záver Peťa. Tá hrala len párovky s Jankou, ale na to, že sa stretli spolu na kurte prvý krát to bolo skvelé. Všetko spolu vyhrali.
Takže na záver, 6 bodov je super. Teším sa, že sa nám darilo, verím, že to tak pôjde aj ďalej. Je vidno, že dokážeme odohrať aj pekné zápasy s víťazným koncom. Ešte raz všetkých chválim a teším sa na ďalšie kolo, to hráme 24.3.2018. Rezervujte si čas.       Roman

III.liga 1.kolo 17.2.2018


GP A 10.2.2018 GP A U15 Rozhanovce. Na turnaji sa zúčastnili Timea, Dodo a Andrej. Začínalo sa mixom,  kde hrali spolu Timea s Dodom a dostali stopku už v prvom kole, nakoľko ešte napoly spali. Určite mali na viac. Andrej so spoluhráčkou postúpil do tretieho kola, kde vypadli s nasadeným párom. V dvojhre to už bolo lepšie, všetci sa prebojovali do druhého kola, kde však skončili na raketách nasadených hráčov. Všetko vyvrcholilo štvorhrami, Dodo stop v prvom kole, Timea stop v druhom kole,  Andrej so spoluhráčom z BA obsadili výborné druhé miesto. Blahoželáme.
P.S: Jedenie pizze im išlo niekedy lepšie ako hra.   Emo.

GP A U15 10.2.2018 Rozhanovce

GP A U15 10.2.2018 Rozhanovce GP A U15 10.2.2018 Rozhanovce

27.1.2018 GP A Dospelí  a GP A u - 11  Trenčín. Dnešný maratón zápasov začínal ráno  o 8.00 hod a končil o 20.00 večer. A výsledky boli vcelku prekvapivé. U - 11 - Marek 5.miesto, Júlia 13. miesto, Melánia 17. miesto, Matej 18. miesto, Karolínka 19. miesto . V párových disciplínach sme získali pár tretích miest.  V kategórii dospelích sa v mixe zadarilo   Martinovi a Natálke obsadili druhé miesto a čaká ich zajtra finále. Martin 9. miesto, Ema 9. miesto, Michal 17. miesto a Natálka 17. miesto. Natálke s Emou sa podarilo v štvorhre získať 3. miesto a Martin - Martin získali v štvorhre 5. miesto. Po takýchto výsledkoch sa dá dnešný deň nazvať úspešným dňom pre náš klub. Mnoho pekných zápasov a bojovných výkonov sa dalo vidieť u našich badmintonistov.          Peter

GP A Dospeli 26.-28.1.2018

GP A U11 27.1.2018 Trenčín

GP A U11 27.1.2018 TN GP A U11 27.11.2018 TN

26.1.2018 GP A Dospelí, Trenčín. Dnes sa hrá kvalifikácia na GP A Dospelých v Trenčíne. Príďte sa pozrieť na zaujímavé zápasy a aj podporiť našich hráčov. Do kvalifikácie sú prihlásení: Šimon U., Michal O., Oliver K., Roman K., Maťo P., Marko T., Martin B., Dáša Š. a Nina Š. Do hlavnej súťaže v sobotu sú na základe umiestnenia v rebríčku priamo kvalifikovaní Martin L. a Natália L. Hrá sa na ostrove. Držte palce.    Výsledky nájdete na tomto odkaze.                         Roman.

http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=DDC17DF2-4E88-4F44-8D9D-A6D034BF279D     Postúpili  Michal, Dáša s Ninou, Martin s Martinom, Martin z Dášou a Michal s Ninou blahoýeláme.       

20.1.2018 BQ U13 Bratislava. Dnes sa naši športovci snažia prebojovať v kvalifikácii na A-čkové turnaje. Držíme palce.  Roman. A v Bratislave sa darilo priam NAD-ŠTANDARTNE.  Na celoslovenský turnaj sa prebojovali  Juraj ktorý na tomto turnaji nenašiel premožiteľa a zvíťazil. Potom prekvapil vo veľmi vyrovnanom zápase Marek a prebojoval sa na 6. postupové miesto. Rovnako tak Lucia vyrovnaným výkonom sa prebojovala na 6. postupové miesto. Blahoželám. Katka skončila na 8. mieste, Petra na 9. mieste, Melánia 10. miesto, Barbora 11. miesto, Karolína 12. miesto, Zuzka 13. miesto, Maťo 8. miesto a Daniel skončil na 9. mieste.  Pekný turnajový deň, plný ťažkých zápasov sme zakončili u Donaldú kde nám niektorí hráči padali zo stoličiek a polievali sa malinovkami. Zasnežená cesta bola ťažká, ale celý deň moc super.  Barborka a Peter

BQ U13 Bratislava 20.1.2018

20.1.2018  BQ U17 Púchov. Dopadlo to na výbornou. Aďo porazil všetkých , teda skoro no 3. miesto je pre neho zaslúžené, jeho práce na tréningoch sa zintenzívnila a dochádzka skvalitnela. MOC pekný výkon, blahoželám. Matúš skončil na 5. mieste a to znamená, že oba postupujú, super. Nine k postupu chýbal jeden vyhratý zápas a to je škoda. Tomáš, Marko, Dodo, Natálka, Klárka, Ivana, Timea a Viktoria si nezaslúžia pochvalu o nič menšiu ako prví traja menovaní.                    Katka Miro a Peter

BQ U17 Púchov 20.1.2018

13.1.2018 Milan Ludík.  Lajkujte Milanovi na Facebooku alebo Instagrame. Badminton Europe vyhlásila súťaž o najvyššiu sledovanosť  badmintonového hráča. Milan by mohol získať účasť na niekoľkých turnajoch. To by mu mohlo pomôcť  posunúť sa v svetovom rebríčku.                     Roman 

13.1.2018 BQ U15 Bratislava. Darilo sa nadštandartne. Všetci hráči podali moc pekné výkony a postup na celoslovenský turnaj si vybojovali Dodo a Timea, moc blahoželám.  Timea skončila na 5. mieste a Dodo na 2. mieste. Barborka, Táňa i Natálka vyhrali zápas a predviedli pekný badminton. Juraj prehral v treťom sete celkom smolne, a Luboš vyhral svoj prvý zápas na 15kovom turnaji. I Samo predviedol pekný výkon a je u neho viditeľné zlepšenie. Pekná partia inteligentných mladých ľudí ktorý sa dnes zišli na tomto turnaji vytvorila opravdu pekný deň.                                     Tomáš a Peter 

BQ U15 Bratislava 13.1.2018

9.1.2018 Jak sa nám darilo v minulom roku.  V novoročných rebríčkoch sa naši hráči umiestnili následovne:

 Kategória  - U11: Na 6. mieste Marek P, 12. Matej K.
 Kategória  - U13: Na 16. mieste  Juraj M, 35. Michal Č,  12. Barborka M, 18. Táňa S.
 Kategória  - U15: Na 10. mieste   Andrej T,  19. Dodo M, 69 Barborka M.
 Kategória  - U17: Na 8. mieste Šimon U, 23.Matúš O, 24. Andrej T,  26. Dodo M.    11. Dáška Š.
 Kategória  - U19: Na 32. mieste   Šimon U, 37. Matej P,   34. Táňa G.
 Kategória  - dospelí:
 Na 11. mieste Milan L. 24. Martin L, 73. Juraj P, 17. Natálka L, 29. Petra V.

Sú to rebríčky redukované, to znamená, že hráč ktorý hral v minulom roku kategóriu 11 - ročných a bol na 3. mieste tak v kategórii 13 - ročných je už prirodzene nižšie.  Verím, že naší pracovitostí sa posunieme všetci vpred a budeme lepší.  

                                                                                                                                                    Peter 

6.1.2018  HRÁ  CELÁ  RODINA . Na tento už tradiční turnaj prišlo 38 hráčov ktorý v 63 utkaní odohrali viac ako 132 zápasov. Podstatné  neboli ceny, ale chuť z pohybu a radosť z víťazstvá. Na opravdu náročnom turnaji prvú cenu získala rodina Uherová. Na druhom mieste rodina Švachová a na treťom rodina Tureková. Ďalšie poradie bolo: rodina Michalková, Mareková - muži, Meravá, Halásová - Lucia, Jenčová, Vajduláková, Lehotská, Končírová, Pernisová, Potomová, Mareková - ženy, Varhaníková, Balážová, Šuleková, Halásová - Sofia a Ďurišová. Prijemne strávený deň s trochou pohybu je isto dobrý začiatok nového roku.                          Juraj, Michal, Dáška, Martin a Peter

Forky v galérii Klubové turnaje .

6.1.2018 Hra cela rodina 
created by freshZone
Badmintonový klub Šurany Kristína Ludíková www.tournamentsoftware.com www.badzine.info Český badmintonový zväz International badminton federation Peking 2008 Slovenský Zväz bedmintonu www.badminton-fotos.de Badminton Europe